O nas – W drodze do siebie – przestrzeń Twojego rozwoju

O nas

dorota-zdjecie-portret droga-do-siebie_7266web

 

 

Stworzyliśmy to miejsce z miłości do ludzi, kreatywności i twórczości. Najważniejsza jest dla nas przyjazna i twórcza atmosfera i chcemy, żeby wszyscy, którzy będą tutaj pracować oraz uczestniczyć w różnych formach rozwoju osobistego, czuli się dobrze, bezpiecznie, czerpali inspirację i odkrywali w sobie z radością swoją własną twórczą siłę życiową.

Chcemy łączyć różne tematy i dziedziny, i dzielić się ze sobą nawzajem tym, co umiemy, żeby tworzyć nową jakość. Jesteśmy otwarci na współpracę, na nowe pomysły, na to, co przyjdzie razem z Wami, którzy zawitacie w nasze progi.

To miejsce jest też efektem naszych doświadczeń. Sami przeszliśmy długą drogę rozwoju osobistego i szukania swoich pasji, i wiemy, co nam się podobało, a czego nam brakowało. Spotykamy też na tej drodze wielu wartościowych ludzi, których chcielibyśmy do nas zapraszać, żebyście też mogli ich poznać.

Przeczytaliśmy mnóstwo książek, i tymi, które postrzegamy jako wartościowe, które mogą wnieść coś nowego do naszego życia, chcemy się z Wami podzielić w formie biblioteczki DROGI DO SIEBIE, w której będzie można je przejrzeć siedząc przy stole w naszym słonecznym Pokoju Spotkań.